- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN hafa
2.73KHz.pdfSaripika 3D
AST3TQ53.pdf.pdfFampahalalana momba ny tontolo iainana
Cylindrical Battery Holders.pdfMila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $19.246 | $19.25 |
| 200+ | $7.448 | $1,489.60 |
| 500+ | $7.186 | $3,593.00 |
| 1000+ | $7.057 | $7,057.00 |
AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T2 Famaritana momba ny teknolojia
Abracon LLC - AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T2 Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Abracon LLC - AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T2
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Voltage - Fitaovana | 3.3V |
| Type | TCXO |
| Size / Dimension | 0.205' L x 0.134' W (5.20mm x 3.40mm) |
| Series | AST3TQ53 |
| naoty | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Fonosana | Tape & Reel (TR) |
| Fivoahana | Clipped Sine Wave |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Tendrombohitra | Surface Mount |
| Height - Mipetraka (Max) | 0.063' (1.60mm) |
| asa | - |
| Stability Frequency | ±280ppb |
| Frequency | 12.8 MHz |
| Current - Supply (Max) | 6mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Fikoranana tanteraka (APR) | - |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tonga sata | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Abracon LLC AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T2.
| Toetran'ny vokatra | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T5 | AST3TQ53-T-12.800MHZ-5-SW-T2 | AST3TQ53-T-12.800MHZ-1-SW-T2 | AST3TQ53-T-12.800MHZ-5-SW-T5 |
| Manufacturer | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Height - Mipetraka (Max) | - | - | - | - |
| Fikoranana tanteraka (APR) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequency | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Fivoahana | - | - | - | - |
| naoty | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Stability Frequency | - | - | - | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Voltage - Fitaovana | - | - | - | - |
| asa | - | - | - | - |
Ampidino sy AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T2 PDF Datasheets sy Abracon LLC Documation ho an'ny AST3TQ53-T-12.800MHZ-2-SW-T2 - Abracon LLC.
Tsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.