- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $21.144 | $21.14 |
VDD1AT0B-A9CMV-100 Famaritana momba ny teknolojia
Carling Technologies - VDD1AT0B-A9CMV-100 Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Carling Technologies - VDD1AT0B-A9CMV-100
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Carling Technologies |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Famaranana | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Switch Function | On-On |
| Series | Contura® V |
| Fanamboarana takelaka fanoratana | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Fonosana | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Tendrombohitra | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | 150,000 Cycles |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Fiarovan-doha | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Fanamboarana milina (nomena) | 12 VDC |
| Tondro fanazavana, Color | LED, Red |
| Toetoetra | - |
| Life Electrical | 100,000 Cycles |
| Ny isa ankehitriny (AMPS) | 20A (DC) |
| Color - Actuator / Cap | Black |
| Circuit | DPDT |
| Asan-karazany | Convex (Reverse V) - Illuminated |
| Actuator Marking | Master Light - High Beam, Vertical |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Tonga sata | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Carling Technologies VDD1AT0B-A9CMV-100.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VDD1AT0C-A9C70-100 | VDD1AT0C-ARC70-100 | VDD1AT04-69ZY3-100 | VDD1AN0C-AEC70-100 |
| Manufacturer | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Asan-karazany | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Switch Function | - | - | - | - |
| Fanamboarana takelaka fanoratana | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Tondro fanazavana, Color | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Color - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mechanical Life | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Fanamboarana milina (nomena) | - | - | - | - |
| Actuator Marking | - | - | - | - |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Famaranana | - | - | - | - |
| Ny isa ankehitriny (AMPS) | - | - | - | - |
| Fiarovan-doha | - | - | - | - |
| Life Electrical | - | - | - | - |
VDD1AT0C-A4B00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1B604-19ZY3-300Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-AEC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT01-1RZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-A9C70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-GDC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0B-ARB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-G8C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0B-C6C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT04-69ZY3-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-ARC70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-ARS00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT02-3RZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-A4R00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0B-AEC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-AEC70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1B604-6SZ70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKERTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.