- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Fivoriambe PCN / fiaviany
Mult Series Additional Location 20/Apr/2022.pdfMila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $15.73 | $15.73 |
MKP385533100JPP4T0 Famaritana momba ny teknolojia
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP385533100JPP4T0 Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP385533100JPP4T0
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Draloric/Vishay |
| Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Voltage Rating - AC | 350V |
| fandeferana | ±5% |
| famaranana | PC Pins |
| Size / Dimension | 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) |
| Series | MKP385 |
| naoty | - |
| Package / Case | Radial |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Fonosana | Tray |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Tendrombohitra | Through Hole |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Height - Mipetraka (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| Toetoetra | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Applications | DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385533100JPP4T0.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MKP385533100JPP5T0 | MKP385533100JPI4T0 | MKP385533100JPM4T0 | MKP385533100JPP2T0 |
| Manufacturer | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Capacitance | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| fandeferana | - | - | - | - |
| Applications | - | - | - | - |
| Dielectric Material | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| naoty | - | - | - | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| famaranana | - | - | - | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ampidino sy MKP385533100JPP4T0 PDF Datasheets sy Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components Documation ho an'ny MKP385533100JPP4T0 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
MKP385533125JYI5T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RAD
MKP385536016JKM2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.6UF 5% 160VDC RADIAL
MKP385533100JPM5T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533100JPM2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533100JPI2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533100JPI5T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385536016JKI2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.6UF 5% 160VDC RADIAL
MKP385533100JPP2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533100JPM4T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533125JYM2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RAD
MKP385533125JYI2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RAD
MKP385533085JPP2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 850VDC RADIAL
MKP385533125JYP2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RAD
MKP385533125JYP5T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RAD
MKP385533100JPI4T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533100JPP5T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
MKP385533085JPP4T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 850VDC RADIAL
MKP385533125JYM5T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RADTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.