- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Obsolescence / EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Design / Specification
Cylindrical Battery Holders.pdfTS3000B3ANRG8 Famaritana momba ny teknolojia
Renesas Electronics America Inc - TS3000B3ANRG8 Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Renesas Electronics America Inc - TS3000B3ANRG8
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Voltage - Fitaovana | 3V ~ 3.6V |
| Test Condition | -20°C ~ 125°C |
| Package Device Device | 8-VFQFPN (2x3) |
| Series | - |
| Tadiavina | Digital, Local |
| Mahatsiaro ny fandriampahalemana - Afindrao | - |
| Mahaiza mamaivay - Local | -20°C ~ 125°C |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| fanapahan-kevitra | 11 b |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Fonosana | Tape & Reel (TR) |
| Famaranana | I²C/SMBus |
| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C |
| Tendrombohitra | Surface Mount |
| Toetoetra | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Selectable Hysteresis, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Fahamarinana - Avo indrindra (ambany indrindra) | ±1°C |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tonga sata | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Renesas Electronics America Inc TS3000B3ANRG8.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TS3000B3ANCG8 | TS3000B3ANRG | TS3000GB0A0NCG8 | TS3000B3ANCG |
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Test Condition | - | - | - | - |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tadiavina | - | - | - | - |
| Voltage - Fitaovana | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mahatsiaro ny fandriampahalemana - Afindrao | - | - | - | - |
| fanapahan-kevitra | - | - | - | - |
| Package Device Device | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mahaiza mamaivay - Local | - | - | - | - |
| Famaranana | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Series | - | - | - | - |
| Fahamarinana - Avo indrindra (ambany indrindra) | - | - | - | - |
Ampidino sy TS3000B3ANRG8 PDF Datasheets sy Renesas Electronics America Inc Documation ho an'ny TS3000B3ANRG8 - Renesas Electronics America Inc.
TS3000GB0B1NCGRenesas Electronics America IncIC
TS30011-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 1A 16QFN
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFN
TS3000GB0B1NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30011-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 1A 16QFN
TS30011-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 1A 16QFN
TS3000GB0A0NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS3000B3ANRGRenesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPNTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.