- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfMTSW-224-12-L-Q-225-RA Famaritana momba ny teknolojia
Samtec Inc. - MTSW-224-12-L-Q-225-RA Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Samtec Inc. - MTSW-224-12-L-Q-225-RA
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Samtec, Inc. |
| Voltage Rating | - |
| famaranana | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Series | Flex Stack, MTSW |
| Fiafarana laharana - Fametahana | 0.200" (5.08mm) |
| Fiatoana - Fitiavana | 0.200" (5.08mm) |
| Fonosana | Bulk |
| Hafatra amin'ny ankapobeny | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Isan'ny Row | 2 |
| Isan'ny nomerao napetraka | All |
| Isan'ny toerana | 48 |
| Tendrombohitra | Through Hole, Right Angle |
| Raki-bolana | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Fanamboarana fanaka | Polyester, Glass Filled |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Toe-ponenana | 0.319" (8.10mm) |
| Color isolation | Black |
| Fiarovan-doha | - |
| Toetoetra | - |
| Fomba fifadian-kanina | Push-Pull |
| Ny isa ankehitriny (AMPS) | 3A |
| Contact Type | Male Pin |
| Contact Form | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Length - Post | 0.090" (2.29mm) |
| Mifandraisa amin'ny faharetany - Fisafoana | 0.225" (5.72mm) |
| Contact Thickness Finish - Post | - |
| Mifandraisa amin'ny Thickness amin'ny endriny - Fanelingelenana | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Connector Type | Header, Cuttable |
| Laharana vokatra fototra | MTSW-224 |
| Applications | - |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Samtec Inc. MTSW-224-12-L-Q-225-RA.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MTSW-224-12-L-D-225-RA | MTSW-224-12-L-Q-225-LA | MTSW-224-12-L-Q-200-RA | MTSW-224-12-S-D-225-RA |
| Manufacturer | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Mifandraisa amin'ny Thickness amin'ny endriny - Fanelingelenana | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Mifandraisa amin'ny faharetany - Fisafoana | - | - | - | - |
| Fanamboarana fanaka | - | - | - | - |
| Raki-bolana | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Laharana vokatra fototra | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Fomba fifadian-kanina | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Contact Thickness Finish - Post | - | - | - | - |
| Contact Finish - Mating | - | - | - | - |
| Toe-ponenana | - | - | - | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Contact Finish - Post | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Hafatra amin'ny ankapobeny | - | - | - | - |
| Fiatoana - Fitiavana | - | - | - | - |
| Fiafarana laharana - Fametahana | - | - | - | - |
| Color isolation | - | - | - | - |
| famaranana | - | - | - | - |
| Isan'ny nomerao napetraka | - | - | - | - |
| Contact Length - Post | - | - | - | - |
| Fiarovan-doha | - | - | - | - |
| Contact Form | - | - | - | - |
| Ny isa ankehitriny (AMPS) | - | - | - | - |
| Isan'ny Row | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Isan'ny toerana | - | - | - | - |
| Shrouding | - | - | - | - |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Series | - | - | - | - |
| Applications | - | - | - | - |
Ampidino sy MTSW-224-12-L-Q-225-RA PDF Datasheets sy Samtec Inc. Documation ho an'ny MTSW-224-12-L-Q-225-RA - Samtec Inc..
MTSW-224-12-L-Q-730-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-430-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-430-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-S-D-100-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-D-430-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-S-D-100-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-S-D-225-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-S-D-200-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-200-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-S-D-225-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-D-225-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-200-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-D-430-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-S-D-200-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-100-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-225-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-D-730-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MM
MTSW-224-12-L-Q-100-LASamtec Inc.CONN HEADER R/A 48POS 5.08MMTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.