- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
C Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
C Series Datasheet.pdfMila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $0.015 | $0.02 |
C0805C0G500-241JNP Famaritana momba ny teknolojia
Venkel - C0805C0G500-241JNP Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Venkel - C0805C0G500-241JNP
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Venkel LTD |
| Voltage - Voalamina | 50V |
| fandeferana | ±5% |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Kofehy ny hafanana | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| Series | C |
| naoty | - |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Fonosana | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tendrombohitra | Surface Mount, MLCC |
| Height - Mipetraka (Max) | - |
| Toetoetra | - |
| Capacitance | 240 pF |
| Applications | General Purpose |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Venkel C0805C0G500-241JNP.
| Toetran'ny vokatra | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C0805C0G500-240JNP | C0805C0G500-241KNP | C0805C0G500-241JNE | C0805C0G500-240JNE |
| Manufacturer | Venkel | Venkel | Venkel | Venkel |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Voalamina | - | - | - | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - | - | - | - |
| fandeferana | - | - | - | - |
| Capacitance | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Applications | - | - | - | - |
| Thickness (Max) | - | - | - | - |
| naoty | - | - | - | - |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kofehy ny hafanana | - | - | - | - |
Ampidino sy C0805C0G500-241JNP PDF Datasheets sy Venkel Documation ho an'ny C0805C0G500-241JNP - Venkel.
C0805C0G500-222KNE-CTVenkelCAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0805
C0805C0G500-222JNP-CTVenkelCAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0805
C0805C0G500-271FNE-CTVenkelCAP CER 270PF 50V C0G/NP0 0805Tsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.