- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Fivoriambe PCN / fiaviany
2.73KHz.pdfHTML Datasheet
CNY17.pdfMila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $0.296 | $0.30 |
| 10+ | $0.241 | $2.41 |
| 50+ | $0.218 | $10.90 |
| 100+ | $0.188 | $18.80 |
| 500+ | $0.175 | $87.50 |
| 1000+ | $0.167 | $167.00 |
CNY17-4X006 Famaritana momba ny teknolojia
Vishay Semiconductor Opto Division - CNY17-4X006 Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Vishay Semiconductor Opto Division - CNY17-4X006
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay Semiconductor - Opto Division |
| Voltage - Output (Max) | 70V |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Voltage - Forward (Vf) (karazana) | 1.39V |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Mivilia / miala ny fotoana (karazana) | 3µs, 2.3µs |
| Package Device Device | 6-DIP |
| Series | - |
| Mitsangàna / Mamaky fotoana (karazana) | 2µs, 2µs |
| Package / Case | 6-DIP (0.400', 10.16mm) |
| Fonosana | Tube |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Famaranana | Transistor with Base |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Isan'ny sehatra | 1 |
| Tendrombohitra | Through Hole |
| Input Type | DC |
| Fifanakalozana ankehitriny (min) | 160% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | 320% @ 10mA |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Laharana vokatra fototra | CNY17 |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tonga sata | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Vishay Semiconductor Opto Division CNY17-4X006.
| Toetran'ny vokatra | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CNY17-4X001 | CNY17-4X009 | CNY17-4X007 | CNY17-4X007T |
| Manufacturer | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Mivilia / miala ny fotoana (karazana) | - | - | - | - |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Mitsangàna / Mamaky fotoana (karazana) | - | - | - | - |
| Isan'ny sehatra | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Current - DC Forward (If) (Max) | - | - | - | - |
| Fifanakalozana ankehitriny (min) | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Isolation | - | - | - | - |
| Voltage - Forward (Vf) (karazana) | - | - | - | - |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Laharana vokatra fototra | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vce Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Famaranana | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current Transfer Ratio (Max) | - | - | - | - |
| Package Device Device | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Ampidino sy CNY17-4X006 PDF Datasheets sy Vishay Semiconductor Opto Division Documation ho an'ny CNY17-4X006 - Vishay Semiconductor Opto Division.
CNY17-4SMTRIsocom Components
CNY17-F2Electro-Films (EFI) / VishayTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.