- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
M39003/01 TANTALEX™ Military Series.pdfMila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $26.801 | $26.80 |
M39003/01-5115/HSD Famaritana momba ny teknolojia
Vishay Sprague - M39003/01-5115/HSD Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Vishay Sprague - M39003/01-5115/HSD
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay / Sprague |
| Voltage - Voalamina | 75 V |
| Type | Hermetically Sealed |
| fandeferana | ±5% |
| Size / Dimension | 0.289' Dia x 0.686' L (7.34mm x 17.42mm) |
| Series | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Package / Case | Axial |
| Fonosana | Bulk |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tendrombohitra | Through Hole |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Mpandrindra | C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Lead Spacing | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - |
| Toetoetra | High Reliability |
| Tsy fetezana | M (1%) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Laharana vokatra fototra | M39003/01 |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS tsy mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Tonga sata | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0020 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Vishay Sprague M39003/01-5115/HSD.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M39003/01-5117/HSD | M39003/01-5116/HSD | M39003/01-5114/HSD | M39003/01-5113/HSD |
| Manufacturer | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mpandrindra | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| fandeferana | - | - | - | - |
| Tsy fetezana | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Laharana vokatra fototra | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Height - Mipetraka (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Voalamina | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Capacitance | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
Ampidino sy M39003/01-5115/HSD PDF Datasheets sy Vishay Sprague Documation ho an'ny M39003/01-5115/HSD - Vishay Sprague.
M39003/01-5117/HSDVishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5114Vishay SpragueCAP TANT 3.9UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5116Vishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5117Vishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5116/HSDVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5113/TRVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5114/TRVishay SpragueCAP TANT 3.9UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5114/HSDVishay SpragueCAP TANT 3.9UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5115HVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5115/TRVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5114HVishay SpragueCAP TANT 3.9UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5113/HSDVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5115Vishay SpragueCAP TANT 4.7UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5113Vishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5116/TRVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5113HVishay SpragueCAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5117/TRVishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5116HVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIALTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.