- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfPCN Obsolescence / EOL
Mult Devs 04/Jul/2021.pdfGA1206A5R6BBLAT31G Famaritana momba ny teknolojia
Vishay Vitramon - GA1206A5R6BBLAT31G Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Vishay Vitramon - GA1206A5R6BBLAT31G
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay / Vitramon |
| Voltage - Voalamina | 630V |
| fandeferana | ±0.1pF |
| Thickness (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Kofehy ny hafanana | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm) |
| Series | GA |
| naoty | AEC-Q200 |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Fonosana | Tape & Reel (TR) |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Tendrombohitra | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - |
| Toetoetra | Soft Termination, High Temperature |
| Tsy fetezana | - |
| Capacitance | 5.6 pF |
| Applications | Automotive, Boardflex Sensitive |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Vishay Vitramon GA1206A5R6BBLAT31G.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GA1206A5R6BBEAT31G | GA1206A5R6BBCAT31G | GA1206A5R6BBLBT31G | GA1206A5R6BBLAR31G |
| Manufacturer | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Applications | - | - | - | - |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Voalamina | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tsy fetezana | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Capacitance | - | - | - | - |
| Thickness (Max) | - | - | - | - |
| naoty | - | - | - | - |
| fandeferana | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kofehy ny hafanana | - | - | - | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - | - | - | - |
Ampidino sy GA1206A5R6BBLAT31G PDF Datasheets sy Vishay Vitramon Documation ho an'ny GA1206A5R6BBLAT31G - Vishay Vitramon.
GA1206A5R6BEAAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEAAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BECAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEBAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEBAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEEAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BECAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206Tsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.