- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN Obsolescence / EOL
Q Series 03/Sep/2018.pdfVJ0805Q3R3BEBAO Famaritana momba ny teknolojia
Vishay Vitramon - VJ0805Q3R3BEBAO Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Vishay Vitramon - VJ0805Q3R3BEBAO
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay / Vitramon |
| Voltage - Voalamina | 100V |
| fandeferana | ±0.1pF |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Kofehy ny hafanana | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Series | VJ High Q |
| naoty | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Fonosana | Tape & Reel (TR) |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Tendrombohitra | Surface Mount, MLCC, Epoxy |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - |
| Toetoetra | High Q, Low Loss, Epoxy Mountable |
| Tsy fetezana | - |
| Capacitance | 3.3 pF |
| Applications | RF, Microwave, High Frequency |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 mifanaraka |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Vishay Vitramon VJ0805Q3R3BEBAO.
| Toetran'ny vokatra | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VJ0805Q3R3BEBAI | VJ0805Q3R3BEAAO | VJ0805Q3R3BFBAO | VJ0805Q3R3BFBAI |
| Manufacturer | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Voltage - Voalamina | - | - | - | - |
| fandeferana | - | - | - | - |
| Tsy fetezana | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Thickness (Max) | - | - | - | - |
| naoty | - | - | - | - |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Kofehy ny hafanana | - | - | - | - |
| Applications | - | - | - | - |
| Capacitance | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Height - Mipetraka (Max) | - | - | - | - |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Ampidino sy VJ0805Q3R3BEBAO PDF Datasheets sy Vishay Vitramon Documation ho an'ny VJ0805Q3R3BEBAO - Vishay Vitramon.
Tsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.