- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
VCCM600S.pdfMila vidiny tsara kokoa?
Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.
| Quantity | Vidin'ny singa | Ext.Vidiny |
|---|---|---|
| 1+ | $413.648 | $413.65 |
VCCM600S-BC0D-DK000 Famaritana momba ny teknolojia
Vox Power Ltd. - VCCM600S-BC0D-DK000 Famaritana momba ny teknika, toetra, toetra, tarehimarika ary ampahany miaraka amin'ny voafaritra mitovy amin'ny Vox Power Ltd. - VCCM600S-BC0D-DK000
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Manufacturer | Vox Power |
| Voltage - Output 6 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | 48V |
| Voltage - Output 2 | 24V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Type | Open Frame |
| Laharana fenitra | 60950-1; 62368-1 |
| Size / Dimension | 7.00" L x 4.00" W x 1.57" H (177.8mm x 101.6mm x 40.0mm) |
| Series | VCCM600S |
| Power (Watts) | 450W |
| Toetran'ny vokatra | Ny sandan'ny toetra |
|---|---|
| Fonosana | Box |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Isan'ny output | 3 |
| Tendrombohitra | Chassis Mount |
| Minimum Load Required | No |
| Toetoetra | Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input |
| fahombiazana | 90% |
| Ankehitriny - Output 3 | 3.75 A |
| Ankehitriny - Output 2 | 7.5 A |
| Ankehitriny - Output 1 | 15 A |
| Laharana vokatra fototra | VCCM600 |
| Agence fankatoavana | CB, CE, CSA, UL |
| Applications | ITE (Commercial) |
| TOETRA | DESCRIPTION |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Tonga sata | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Ny lafiny telo amin'ny ankavanana dia manana fepetra manokana mitovy amin'ny Vox Power Ltd. VCCM600S-BC0D-DK000.
| Toetran'ny vokatra | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VCCM600S-BC0A-DK000 | VCCM600S-BCA0-DK000 | VCCM600S-BCB0-DK000 | VCCM600S-BC0B-DK000 |
| Manufacturer | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. |
| Toetoetra | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Isan'ny output | - | - | - | - |
| Voltage - Output 5 | - | - | - | - |
| Laharana vokatra fototra | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ankehitriny - Output 1 | - | - | - | - |
| Laharana fenitra | - | - | - | - |
| Voltage - Output 6 | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Fonosana | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Applications | - | - | - | - |
| Ankehitriny - Output 3 | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - |
| Ankehitriny - Output 2 | - | - | - | - |
| fahombiazana | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tendrombohitra | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Agence fankatoavana | - | - | - | - |
| Minimum Load Required | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltage - Isolation | - | - | - | - |
| Power (Watts) | - | - | - | - |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
Ampidino sy VCCM600S-BC0D-DK000 PDF Datasheets sy Vox Power Ltd. Documation ho an'ny VCCM600S-BC0D-DK000 - Vox Power Ltd..
VCCM600S-BCAB-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 5V 12V 575W
VCCM600S-BCAA-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 2X5V 550W
VCCM600S-BBDB-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 2X12V 48V 12V 600W
VCCM600S-BCAD-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 5V 48V 575W
VCCM600S-BCAC-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 5V 24V 575W
VCCM600S-BBD0-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 2X12V 48V 450W
VCCM600S-BCBA-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 12V 5V 575W
VCCM600S-BCBC-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVT 12V 24V 12V 24V 600W
VCCM600S-BBDA-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 2X12V 48V 5V 575W
VCCM600S-BCA0-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 5V 425W
VCCM600S-BBDC-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 2X12V 48V 24V 600W
VCCM600S-BCBB-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CNVRTR 12V 24V 2X12V 600W
VCCM600S-BBDD-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 2X12V 2X48V 600W
VCCM600S-BC0C-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 2X24V 450W
VCCM600S-BC00-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 300W
VCCM600S-BC0B-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 12V 450W
VCCM600S-BCB0-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 12V 450W
VCCM600S-BC0A-DK000Vox Power Ltd.AC/DC CONVERTER 12V 24V 5V 425WTsy ho avoaka ny adiresy mailakao.
| Firenena mahazatra ny fotoana lojika lojika | ||
|---|---|---|
| Region | Firenena | Fotoana lojika (andro) |
| Amerika | Etazonia | 5 |
| BREZILA | 7 | |
| Eoropa | Alemaina | 5 |
| fanjakana mitambatra | 4 | |
| ITALIA | 5 | |
| OSEANIA | AOSTRALIA | 6 |
| Novely zelandy | 5 | |
| AZIA | INDE | 4 |
| Japana | 4 | |
| Moyen Orient | Isiraely | 6 |
| DHL & FedEx Fandefasana entana | |
|---|---|
| Fiampangana entana (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Mila vidiny tsara kokoa? Add to cart sy mandefasa rfq izao, hifandray aminao avy hatrany izahay.